sobota, 26 września 2015

Perlux - perły piorące - kampania Streetcom #perlux #streetcom

Witajcie ponownie! 

Trzy dni temu, otrzymałam do mojego miejsca pracy kolejną super paczkę od Streetcom. Tym razem, ku mojej uciesze zostałam zakwalifikowana do kampanii pereł piorących Perlux. Paczka jak zawsze z bardzo bogatym wnętrzem, przyprawiła mnie o uśmiech na twarzy. Wewnątrz znajdowały się 2 opakowania pereł piorących - jedno do koloru, drugie do białego oraz 15 sampli dla rodziny i znajomych. 


Po dotarciu do domu, oczywiście przetestowałam obydwa warianty. Wariant do koloru, sprawdził się idealnie. Nie zauważyłam, żeby odbarwiał, w połączeniu z moim ulubionym płynem do płukania, pranie jeszcze ładniej pachnie niż dotychczas. Na ciemnych rzeczach ( a to bardzo istotne) nie zostaje osad z proszku/płynu do prania. Te kapsułki są magiczne - taka mała, a tyle potrafi!
Następnie przyszła pora na kapsułki do białego. Idealnym testem miały być... skarpetki mojego TŻ. Zawsze, ale to zawsze mam problem z dopraniem ich do stanu idealnej bieli. I co się okazało? Perlux dał sobie z nimi idealnie radę! Biel absolutna :) Inne proszki, nawet mojej niegdyś ulubionej, znanej marki ( zanim stał się nią Perlux), nie dawały sobie rady z tymi zabrudzeniami.


Cóż mogę powiedzieć - perły idealne! Wygodne, łatwe w użyciu i przede wszystkim skuteczne.

Zapraszam do rejestracji na portalu Streetcom - jeśli również chcecie zostać ambasadorkami równie atrakcyjnych prodktów! Poniżej link do rejestracji:

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/56dbcadf30d89f8a3eb90bc229d31f65

4 komentarze:

 1. ooo.. gratulacje dostania się do kampanii. Ja zakochałam się w kapsułkach Vizir i jestem im wierna od kiedy dostałam się do kampanii

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) ja się boję Wizira ( przynajmniej tego do białego) - jest dla mnie za "ostry" i np jasna pościel mi w nim płowieje niemiłosiernie niestety :(

   Usuń
 2. Ja też dostałam Perluxy :-)

  OdpowiedzUsuń