poniedziałek, 29 września 2014

Adidas 6w1, czyli nowa kampania Streetcom

Już po raz kolejny mam zaszczyt uczestniczyć w kampanii, przygotowanej przez portal Streetcom ( marketing rekomendacji). Jest mi niezmiernie miło, że i tym razem udało mi się dostać do grona ambasadorek.

Tym razem, będę reprezentowała produkt Adidas 6w1 - dezodorant w sprayu i w kulce. Aby dobrze rekomendować produkt, musiałam go oczywiście też wypróbować na własnej skórze. Moje wrażenia są co najmniej bardzo dobre! Świetny, orzeźwiający zapach, bardzo dobrze zatrzymuje pot i co najważniejsze - nie podrażnia skóry pach ( a to potrafią niektóre dezodoranty w sprayu). Kulka sprawdza się równie dobrze, też bardzo długo trzyma się na skórze i utrzymuje ją w ryzach. Przetestowałam obydwa warianty podczas aktywności fizycznej, a że zajmuje ona dużą część mojego życia, jest więc to dla mnie niezwykle ważne, aby dezodorant sprawdzał się też w ekstremalnych warunkach. Spisał się na medal!Nie brudzi też ubrań - bardzo ważna kwestia, zwłaszcza dla osób lubiących kolor czarny ;)

W paczce ambasadorki poza dwoma wariantami Adidas 6w1, dostałam również pięć różnych, innych wariantów zapachowych dezodorantów Adidas. Przeznaczone są one dla koleżanek, które pomogły mi dostać się do kampanii ( tworząc razem ze mną team Adidasa) oraz będą (mam nadzieję ;) ) uczestniczyły w konkursach, jakie przygotowuje dla nas ta marka w trakcie kampanii.3 komentarze:

  1. Jestem ciekawa jak się sprawdzają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) ja akurat w tej kampanii nie uczestniczę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam kiedyś antyperspirant Adidasa w sprayu i bylam zadowolona, całkiem przyjemne zapachy i ochrona. Chętnie sprawdziłabym na sobie kulkę:)

    OdpowiedzUsuń