piątek, 9 maja 2014

Coś do domu - DUCK Czysty Duet

Witajcie!

Cały czas wszędzie o kosmetykach, byciu fit, a kto pomyśli o dbaniu o dom? ;)

Chcę Wam dzisiaj zaprezentować produkt, który mnie bardzo zadziwił przede wszystkim dlatego, że działa nie tylko jako kostka toaletowa, ale też jako odświeżacz do powietrza!


Streetcom - firma zajmująca się marketingiem rekomendacji - po raz kolejny ( za co serdecznie dziękuję) dała mi możliwość bycia ambasadorem marki, która wypuszcza na rynek nowy produkt. Tym razem tym produktem są środki czystości marki Duck - wszystkim na pewno doskonale znanej. Ów firma idąc z nurtem czasu i chcąc dorównać lub nawet wyprzedzić konkurencję, zaprezentowała nowy produkt - Duck Fresh Discs - krążki żelowe, przyklejane do muszli klozetowej, działające zdecydowanie lepiej, niż klasyczne zawieszki! Przede wszystkim, są one bardziej higieniczne. Ponad to, wspaniale pachną! Zapach lemon, który akurat posiadam, pachnie nie tylko przy spłukiwaniu wody w toalecie, ale non stop! Zapach jest tak intensywny ( ale nie męczący), że aż wydobywa się z wc, przez co cała nasza toaleta pięknie pachnie. Po każdym spłukaniu wytwarza się obfita piana, co jest dowodem na to, że krążek zawiera bardzo dużo środków myjących. Z tego co już zdążyłam zaobserwować, jest bardzo wydajny. Krążków w tubie jest 6 i wystarczają na około 8 tygodni stosowania ( w zależności oczywiście od ilości spłukań). 

Polecam każdemu, zdecydowanie! Produkt rekomendowany przez najlepszą Panią Domu na świecie - moją Mamę ;)

Razem z krążkami, warto zaopatrzyć się w środek dezynfekujący Duck Power. Również pięknie pachnie limonką, a zabije wszelkie bakterie żyjące w najgłębszym zakątku naszej muszli klozetowej. Dla optymalnych efektów, należy go stosować przez każdym założeniem nowego krążka.

Też chcesz zostać ambasadorką? Zarejestruj się tu:
https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/56dbcadf30d89f8a3eb90bc229d31f65
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz